Каде се снабдувате со овошје и зеленчук

На пазар
Во маркет
Во двете
34%
На пазар
19%
Во маркет
46%
Во двете
јулиавгуст 2019септември
понвтрсрдчетпетсабнед
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678

КУРСНА ЛИСТА

Држава

Единица валута

Среден курс во денари

ЕМУ

EUR

61.4942

С А Д

USD

55.5202

В.Британија

GBP

67.5538

Швајцарија

CHF

56.6558

Шведска

SEK

5.7407

Норвешка

NOK

6.1708

Земјоделски Пазарен Информативен Систем | Сите права се задржани | Copyright © 2018 UNET